Tip os log ind

Konfirmander 2018

09. april 2018, 06.21
Fonnesbæk Kirke

Bededag, fredag d. 27. april kl. 9

Hyldgårdsskolen, 7 B

Alexander Vorret Meedom

Bastian Lyngbak Andersen

Bastian Østergaard Kragelund

Emma Hauge Sørensen

Freja Flaskgaard

Freja Vang Viborg

Jacob Ingemann Christensen

Jacob Østergaard Nielsen

Jeppe Kjær Rasmussen

Julie Larsen Svalgaard

Karoline Hedegaard Horshauge

Line Kristensen

Maja Degn Rodam

Marie Skovdal Lauritsen

Marius Bredvig

Mathias Kirkegaard Ravn

Mathias Westergaard Nyborg

Nicolai Fenger Nissen

Phillip Anholm Ritter

Rasmus Schmidt Sørensen

Rosa Scheving

Signe Neesgaard Gottenborg

Tobias Brøsted Knudsen

Viktor Ettrup

Viktor Thyregod Redder

Bededag, fredag d. 27. april kl. 11

Hyldgårdsskolen, 7 C

Agnes Barrett Egebjerg

Astrid Østergaard Christiansen

Benedicte Schack Hausted

Clara Amanda Nielsen

Jasmin Sangild Hedelund

Jens Sejer Christiansen

Jonas Simonsens Gade

Lasse Lindhøj Bredtoft

Louise Marie Ringgaard

Mads Hoffmann Nedergaard

Mads Østergård Laursen

Malu Hegelund

Marcus Albrecht Christiansen

Mathias Ferdinand Meldgaard Christiansen

Mathias Rosenfeldt Nielsen

Mike Outzen Boldsen

Nicklas Stræde Engberg

Noah Sandgaard Pedersen

Oskar Juul Andresen

Sabina Andrea Nissen

Sara Schjermer Lauridsen

Sebastian Chresten Duchwaider

Stella Rahbek Toftlund

Søren Brun Schnuchel

Søndag d. 29. april kl. 10

Hyldgårdsskolen, 7 A

Anders Jensen Klynge

Casper Thyme Green

Charlotte Højsleth Krogstrup

Christian Claudi Dalsgaard

Daniel Blindbæk

Frida Nybye Oversø

Heidi Birch Kristensen

Ida Hjøllund Askaa

Ida Kjems Kristensen

Kathrine Sandra Hagelskjær Rimmer Andersen

Kathrine Vorret Nielsen

Katrine Kjærsgaard

Laurits Thorslev Sørensen

Magnus Tamstrup Langvad

Andersen

Maria Fiil Jensen

Marius Ravnholt Jensen

Mathilde Christiansen

Matilde Skjærlund Knudsen

Nicolai Ramsgaard Henriksen

Philip Sandgaard Gottlieb

Rikke Sander Berggreen

Stine Møller Bering

Thomas Kattrup Noesgaard

Tobias Spælling Damgaard Riis

Victor Pedersen

William Guldbrandt Adler


Isenvad Kirke

Søndag d. 29. april kl. 10

Celine Jensen

Elisabeth Bek Knudsen

Iben Staugaard Mikkelsen

Josephine Emilie Lind

Haubjerg Christensen

Maria Møller Sejersen

Max Kristian Bjærge Post

Mille Jensen

Nadia Persson

Nicolai Theisen

Nicolai Elnegaard Secher Hansen

Noah Nebel

Thilde Brinkmann Paaske


Christianshede Kirke

Søndag den 22. april 2018 kl. 9.00

Amalie Lerager Grønbæk

Pedersen

Ane Willumsen

Magnus Hegelund Henriksen

Simon Ramlov Jensen

Søren Peder Manthy

Malte Hauge Mølsted


Bording Kirke

Søndag den 22. april 2018 kl. 11.00

Victoria Kayerød Christensen

Louise Grønkjær Haugaard

Liva Bay Baltzer Holgaard

Ann Flø Iversen

Kirstine Kirkevang Klemmensen

Ottilie Kjeldgaard Lauritsen

Lærke Kristine Nielsen

Karoline Gottenborg Olesen

Amanda Alsted Ravn

Laura Thyssen

Mathias Fly Christensen

Martin Gjørret

Gustav Lund Kjeld Hansen

Emil Bertelsen Hermann

Kasper Kristensen

Mikkel Gilkrog Lambæk

Miki Laursen

Victor Møller Liltorp

Patrick Oliver Nielsen

Alexander Søegaard Nielsen

Daniel Krüger Morthorst

Petersen

Jonas Mejlvang Schultz

Frederik Engelbrecth Troelsen


Bording Kirke

Søndag den 29. april 2018 kl. 10.00

Frederikke Amalie Schwarz

Agger

Carola Kramer

Katrine Haunstrup Kviesgaard

Caroline Godskesen Olesen

Sille Helene Muxoll Schrøder

Anne Munk Snedker

Sarah Carøe Thomsen

Simon Vilken Haungaard

Jacob Rattenborg Henriksen

Asger Auning Jørgensen

Tobias Ørum Jørgensen

Nicolai Ramlov Nielsen

Marcus Thulstrup Nielsen

Phillip Pedersen

Mads Rask

Anders Mejlby Skov

Lucas Hyldig Sørensen

Andreas Fløe Sørensen

Anders Christian Agersnap

Thomsen

Rasmus Kudsk Wacherhausen


Faurholt Kirke

Søndag 6. maj kl. 9.00

Andreas Bang Mejer

Morten Bjerg Iversen

Niels Kristian Moody Henriksen


Ikast Kirke

Bededag fredag 27. april kl. 9.00

Cecilie Elise Ørskov Egebjerg

Charlotte Mandang Thorn

Daniel Alexander Jacobsen

Julie Harder Nørgaard

Marco Malthe Méndez

Mathilde Dahl Pind

Smilla Kjær Thygesen Petersen

Thea Amanda Kjellerup

Bededag fredag 27. april kl. 11.00

Anne-Sofie Østergaard

Cecilie Keld Hansen

Emilie Kathrine Fihl Sørensen

Frederik Lynge Eggertsen

Ida Bonne Fyenbo

Julie Irene Østergaard

Lasse Langdahl Skov Jensen

Lucas Busch Madsen

Marco Frank Madsen

Oliver Hørlyck Lønborg Poulsen

Sarah Kjær Jensen

Tobias Kristensen

Søndag 29. april kl. 9.00

Anne Sofie Næsby Espersen

Christian Dam Pedersen

Emily Bonne Scheufens

Emmely Agerbo Stowasser

Filip Michalski

Izabella Bertelsen Fløe

Josefine Neydig Kiel

Laura Bundgaard Poulsen

Lucas Skovdal

Margaretha Vestergaard

Rosenkilde

Mathilde Nielsen

Mikkel Østergaard Skovsbøll

Mikkel Fynbo Stefansen

Natasja Eybe Søndergaard

Hansen

Nicolai Dalsgaard Pedersen

Nicolai Holm Buch-Christiansen

Nicole Emilie Vuust Sjelborg

Rasmus Rosenbæk Lindsted

Signe Mulvad Pedersen

Victoria Terkelsen

William Hyldgaard Lauritsen

Søndag 29. april kl. 11.00

Alex Skriver-Pedersen

Benjamin Dittmann Jacobsen

Claes Lykkegaard Bitsch

Ea Sølyst Andersen

Gustav Ferdinand Lau

Ida Damsgaard Lau

Isabella Harriet Serup

Jack Wulff Simonsen

Jakob Dalsgaard Pedersen

Joakim Pedersen Boysen

Jonas Kofoed Pihl

Josephine Fisker Flensted

Josephine Minke Mehl

Maja Kvist Nørholm

Mathias Haugaard Hansen

Mathias Mølgaard Zacho

Mathilde Søgaard Sørensen

Oliver Jensen

Rasmus Alexander Getreuer Bjørnvold Vilhelmsen

Simon Alrø Salin Mortensen

Sophie Margaretha Høy Gredler

Theresa Lunde Andersen

Thor Berg Espensen

Søndag 6. maj kl. 9.00

Klaus Klingenberg Larsen

Lasse Cedergren Bech

Laura Haugaard Ehlers

Mads Nielsen

Markus Tocilin

Nathasja Andersen Pedersen

Sara Nørgaard Madsen

Tue Alexander Moesgaard Just

Søndag 6. maj kl. 11.00

Adam Søndergaard Pedersen

Amalie Einsbohr Munk

Astrid Kirstine Meikun Hauge

Bagger

Bastian Thinggaard Byrgesen

Benjamin Brendstrup Byskov

Camilla Meinertz

Emilie Møller Bay

Frederikke Lykke Holm Nielsen

Jeppe Tværmose Hejsel

Jessika Hope Laursen Thyge

Johanne Marie Morthorst

Lund

Jonas Bergholdt Nørgaard

Kirstine Strøm

Laura Mølsted Jørgensen

Lucia Lemming Langvad

Magnus Mølhede Søndergaard

Malthe Henneberg Theisen

Maria Alsbo Sandgaard

Markus Andersen

Mikkel Nedergaard Nielsen

Oliver Bjørnskov Reifenstein

Olesen

Olivia Lyager Rose

Rasmus Døjbak Håkonsson

Sandra Stejnicher Aarslev

Jensen

Sara Rusmann Kristensen

Sasha Søndergaard Toustrup

Sille Volsgaard Jørgensen

Tobias Falther Christensen

Tobias Kannegaard Nielsen


Ordet er dit



Mere Navne